Na stadionie Stadion Znicza dnia 2023-09-02 18:00 miał miejsce mecz między Znicz Pruszków i Górnik Łęczna: 0-1

Po pierwszej połowie meczu między Znicz Pruszków a Górnik Łęczna wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2023-09-02 18:00 na stadionie Stadion Znicza odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Znicz Pruszków a Górnik Łęczna.

Gole strzelali: E. Kryeziu 43' 0-1

Żółte kartki Znicz Pruszków: F. Kendzia 45' M. Grudzinski 58' Y. Tkachuk 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: S. Cisse 60' M. Gostomski 79'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Znicz Pruszków zmierzy się już z Polonia Warszawa, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Stal Stalowa Wola. Kolejno natomiast Górnik Łęczna podejmie Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Cracovia Krakow.

Fani śledzą niezwykle fascynujące starcia ligi I Liga. Interesujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak F. Kendzia S. Cisse wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym fanom mnóstwo przeżyć. Obserwujemy zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę potyczki między graczami ligowymi są bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, iż są to widowiska drętwe. Z tego względu warto przeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Znicz Pruszków i Górnik Łęczna jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Znicza.