Spotkanie pomiędzy Górnik Łęczna oraz Lech Poznan na stadionie Stadion Górnik - 1-1

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Górnik Łęczna oraz Lech Poznan wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2021-11-06 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Górnik Łęczna a Lech Poznan.

Gole strzelali: João Amaral 18' 0-1 J. Gol 79' 1-1 S. Krykun

Żółte kartki Górnik Łęczna:

Żółte kartki Lech Poznan: Pedro Rebocho 49'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Sebastian Krasny, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Łęczna zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Korona Kielce. Kolejno natomiast Lech Poznan zmierzy się z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań oraz Garbarnia Kraków.

Mnóstwo fanów futbolu z zapałem śledzi interesujące potyczki ligi Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak Pedro Rebocho nieustannie sprawiają wspaniałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Systematycznie trafiamy na idealnie wyliczone asysty i gole, nieprzepisowe faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami bywają zagorzałe, rzadko bywa ostatecznie, iż są to spotkania nudne. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskie ligi Ekstraklasa. Górnik Łęczna oraz Lech Poznan jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Górnik.