Mecz Górnik Łęczna - Raków Częstochowa zakończony wynikiem 0-0 na obiekcie Stadion Górnik

Górnik Łęczna - Raków Częstochowa wynik spotkania 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Górnik Łęczna a Raków Częstochowa wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2021-10-31 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 13 pomiędzy Górnik Łęczna a Raków Częstochowa.

Gole strzelali:

Żółte kartki Górnik Łęczna: Bartosz Rymaniak 45' Alejandro Serrano 47' Maciej Gostomski 56' Szymon Drewniak 80' Bartosz Śpiączka 88'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Andrzej Niewulis 6' Marko Poletanović 75'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny sędzia meczu - Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Górnik Łęczna stanie naprzeciw Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Nieciecza. Kolejno natomiast Raków Częstochowa zmierzy się z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Zaglebie Lubin.

Coraz częściej liczni kibice śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak Bartosz Rymaniak Andrzej Niewulis stale serwują wyśmienitym kibicom mnóstwo niesamowitych emocji. Stale trafiamy na przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe faule kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Walki między zawodnikami z ligi są zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to potyczki usypiające. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskie ligi Ekstraklasa. Udział takich zespołów jak Górnik Łęczna i Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Górnik.