Mecz między Górnik Łęczna i Stal Rzeszów zakończony wynikiem 1-0 dnia 2023-02-18 14:00 na stadionie Stadion Górnik

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Górnik Łęczna oraz Stal Rzeszów wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2023-02-18 14:00 na stadionie Stadion Górnik odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 20 pomiędzy Górnik Łęczna a Stal Rzeszów.

Gole strzelali: M. Kozak 55' 1-0

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Zbozien 10' S. Lewkot 40' J. De Amo 45' L. Grzeszczyk 84' P. Pierzak 90'

Żółte kartki Stal Rzeszów: B. Wolski 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Krumplewski. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Górnik Łęczna stanie naprzeciw Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Ruch Chorzów natomiast Stal Rzeszów podejmie Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice i ŁKS Łódź.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów futbolu śledzi niezwykle fascynujące potyczki w lidze I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak D. Zbozien B. Wolski nieprzerwanie zapewniają wspaniałym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Systematycznie natrafiamy na spektakularne asysty oraz gole, bezlitosne faule zakończone czerwoną kartką zapewniające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Potyczki między zawodnikami ligowymi są nader zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to potyczki mało interesujące. Zachęcamy, żeby oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak Górnik Łęczna oraz Stal Rzeszów z ligi I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Górnik.