Mecz Chrobry Głogów vs Górnik Łęczna, wynik końcowy 1-1

Chrobry Głogów vs Górnik Łęczna 1-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Chrobry Głogów i Górnik Łęczna zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-05-27 18:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Chrobry Głogów oraz Górnik Łęczna.

Gole strzelali: K. Wojtyra 49' 1-0 K. Podliński 67' 1-1

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kuzdra 19' R. Mandrysz 27'

Żółte kartki Górnik Łęczna: S. Lewkot 68'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia spotkania - R. Rzucidło. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Chrobry Głogów stanie naprzeciw Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz . Kolejno natomiast Górnik Łęczna zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dobie dzisiejszych czasów fani futbolu z entuzjazmem śledzą starcia, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo J. Kuzdra S. Lewkot wielokrotnie sprawiają pierwszorzędnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy drużynami okazują się bardzo zażarte, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, iż potyczki męczą. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, wspaniałe asysty oraz bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Chrobry Głogów i Górnik Łęczna oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion GOS.