Spotkanie Górnik Łęczna - Sandecja Nowy Sącz zakończone wynikiem 1-1

 

Pierwsza połowa meczu między Górnik Łęczna a Sandecja Nowy Sącz zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-07-24 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki - 2 pomiędzy Górnik Łęczna a Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali: M. Walski 6' 0-1 K. Turek 8' 1-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: A. Serrano 22' E. Kryeziu 25' J. De Amo 80'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: D. Chmiel 60' D. Szufryn 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Kochanek. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Łęczna stawi czoła Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz podejmie Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą starcia w lidze I Liga. Mocne zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak A. Serrano D. Chmiel nieraz zagwarantowały swoim stałym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite potyczki między zawodnikami z ligi są zażarte, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, że są to potyczki usypiające. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić mecze piłkarskie znanej ligi I Liga i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Górnik Łęczna oraz Sandecja Nowy Sącz jak ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Górnik.