Mecz Stal Rzeszów kontra Górnik Łęczna zakończony wynikiem 1-0

W dniu 2022-07-31 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 3. Zmierzyły się Stal Rzeszów oraz Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stal Rzeszów i Górnik Łęczna wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: D. Marczuk 8' 1-0

Żółte kartki Stal Rzeszów:

Żółte kartki Górnik Łęczna: E. Kryeziu 43' E. Kryeziu 85'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Górnik Łęczna: E. Kryeziu 85'

Sędzią głównym tego spotkania był S. Krasny. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stal Rzeszów stawi czoła Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź a Górnik Łęczna z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Arka Gdynia.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice piłki nożnej z zapałem śledzą potyczki ligi I Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak E. Kryeziu częstokroć zapewniły własnym stałym entuzjastom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Wielokrotnie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się zajadłe, nie często zdarza się, iż są to zmagania nie warte uwagi. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich znanych zespołów jak Stal Rzeszów i Górnik Łęczna w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Stal.