Mecz Górnik Łęczna - SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 3-0 dnia 2022-10-15 13:00

Pierwsza połowa meczu między Górnik Łęczna a SKRA Częstochowa zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2022-10-15 13:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Górnik Łęczna a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: V. Lykhovydko 43' 1-0 E. Kryeziu 59' 2-0 H. Sobol 84' 3-0

Żółte kartki Górnik Łęczna:

Żółte kartki SKRA Częstochowa: A. Mesjasz 25' D. Niedbala 48' K. Lukoszek 57'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Trochimiuk. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Górnik Łęczna stanie naprzeciw Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów.

Dzisiaj liczni fani futbolu śledzą potyczki w lidze I Liga. Złożone z zdolnych obrońców oraz napastników futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak między innymi A. Mesjasz stale zapewniają fantastycznym kibicom emocje zapadające w pamięć. Nieustannie zdarzają się bezwzględne faule, efektowne bramki i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między graczami są bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, że są to potyczki drętwe. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, oglądać widowiska sportowe popularnej ligi I Liga i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Górnik Łęczna oraz SKRA Częstochowa i ich udział w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Górnik.