Spotkanie Tychy 71 kontra Górnik Łęczna dnia 2023-04-29 13:00 na stadionie Stadion Miejski - 2-1

Tychy 71 kontra Górnik Łęczna 2-1.

Pierwsza część spotkania między Tychy 71 oraz Górnik Łęczna zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2023-04-29 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 29. Zmierzyły się Tychy 71 oraz Górnik Łęczna.

Gole strzelali: K. Szymura 13' 0-1 D. Rumin 32' 1-1 P. Mikita 55' 2-1

Żółte kartki Tychy 71: K. Wolkowicz 90' A. Odyjewski 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: J. De Amo 62' D. Gaska 90'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny arbiter spotkania - R. Trochimiuk. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Tychy 71 stanie naprzeciw SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice natomiast Górnik Łęczna zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Zaglebie Sosnowiec.

Liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące starcia ligi I Liga. Liczące się futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak K. Wolkowicz J. De Amo niejednokrotnie zapewniły kapitalnym fanom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy idealnie wyliczone gole czy asysty, nieprzepisowe faule gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Walki między graczami ligowymi bywają zagorzałe, rzadko bywa, że są to potyczki nie warte uwagi. Dlatego też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Tychy 71 oraz Górnik Łęczna i ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.