Spotkanie Górnik Łęczna vs Wisla Plock na stadionie Bogdanka Arena: 1-0

Górnik Łęczna vs Wisla Plock wynik spotkania 1-0.

Po pierwszej połowie meczu między Górnik Łęczna a Wisla Plock wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2023-08-26 18:00 na obiekcie sportowym Bogdanka Arena rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Górnik Łęczna a Wisla Plock.

Gole strzelali: M. Roginić 6' 1-0

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Zbozien 40' D. Gaska 78' M. Kozak 81' J. De Amo 90'

Żółte kartki Wisla Plock: M. Szwoch 88'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny arbiter meczu - K. Jakubik. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna stanie naprzeciw Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Podbeskidzie. Kolejno natomiast Wisla Plock z Polonia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Tychy 71.

Wielu kibiców z entuzjazmem śledzi potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. D. Zbozien M. Szwoch stale gwarantują swoim wiernym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Regularnie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, widowiskowe asysty i bramki dodające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami zdarzają się zażarte, nie często bywa koniec końców, że są to spotkania nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, przeglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich zespołów jak Górnik Łęczna i Wisla Plock z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Bogdanka Arena.