Mecz między Zaglebie Sosnowiec oraz Górnik Łęczna na obiekcie Stadion Ludowy: 2-2

Po pierwszej połowie spotkania między Zaglebie Sosnowiec a Górnik Łęczna wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2022-10-23 16:00 na stadionie Stadion Ludowy odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Sosnowiec oraz Górnik Łęczna.

Gole strzelali: S. Krykun 4' 0-1 D. Zbozien S. Sobczak 41' 1-1 D. Tkacz 75' 1-2 L. Grzeszczyk M. Maslowski 90' 2-2 W. Szumilas

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Rozwandowicz 15' S. Sobczak 20' M. Rozwandowicz 26' O. Bykov 28' D. Jonczy 34'

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Biernat 10' D. Dziwniel 24' V. Lykhovydko 33' E. Kryeziu 61'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Rozwandowicz 26'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów natomiast Górnik Łęczna zmierzy się z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow oraz Piast Gliwice.

Oddani fani z entuzjazmem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Mocne futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak M. Rozwandowicz M. Biernat wielokrotnie sprawiają wyśmienitym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe walki między drużynami bywają niezwykle zaciekłe, nie często bywa, iż potyczki przynudzają. Ustawicznie obserwujemy zapadające w pamięć asysty oraz bramki, nieczyste sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Zaglebie Sosnowiec i Górnik Łęczna oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Ludowy.