Spotkanie Górnik Łęczna vs ŁKS Łódź, wynik końcowy 1-1

Górnik Łęczna vs ŁKS Łódź 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Górnik Łęczna oraz ŁKS Łódź wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-04-11 18:30 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna oraz ŁKS Łódź.

Gole strzelali: E. Kryeziu 17' 1-0 S. Jurić 90' 1-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Gaska 40' S. Cisse 73'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Mokrzycki 35' N. Monsalve 60' A. Tutyskinas 62' R. Pirulo 70' K. Dankowski 75'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Kochanek. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Górnik Łęczna stawi czoła Nieciecza, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz Podbeskidzie. Kolejno natomiast ŁKS Łódź z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow.

Dzisiaj mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące poczynania w lidze I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy jak D. Gaska M. Mokrzycki raz za razem zapewniają wspaniałym sympatykom mnóstwo emocji. Potyczki między piłkarzami są nieustępliwe, nie często bywa, że widowiska nie są interesujące. Stale natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, spektakularne gole i asysty, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Dlatego więc warto śledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Górnik Łęczna oraz ŁKS Łódź i ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Górnik.