Dnia 2021-11-27 11:30 na obiekcie Stadion Górnik odbyło się spotkanie pomiędzy Górnik Łęczna i Gornik Zabrze: 1-2

W dniu 2021-11-27 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna i Gornik Zabrze.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Górnik Łęczna i Gornik Zabrze wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: J. Gol 7' 1-0 T. Midzierski L. Podolski 11' 1-1 R. Dadok R. Dadok 45' 1-2 B. Nowak

Żółte kartki Górnik Łęczna: Tomasz Tymosiak 68'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Bartosz Nowak 10' Rafał Janicki 15' Lukas Podolski 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Zbigniew Dobrynin, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Górnik Łęczna stanie naprzeciw Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Cracovia Krakow natomiast Gornik Zabrze z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Pogon Szczecin.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców z dużym zapałem śledzi pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Tomasz Tymosiak Bartosz Nowak nieustannie serwują fantastycznym sympatykom wiele niezapomnianych przeżyć. Trafiamy na wspaniałe asysty i gole, ostre sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy graczami z ligi są nieustępliwe, rzadko bywa, iż mecze nas męczą. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Górnik Łęczna i Gornik Zabrze oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Górnik.