Dnia 2023-11-25 14:00 miał miejsce mecz między Stal Rzeszów oraz Górnik Łęczna - 3-0

Dziś mieliśmy okazję obejrzeć mecz pomiędzy drużynami Stal Rzeszów i Górnik Łęczna. Spotkanie odbyło się na stadionie Stal w ramach 16. kolejki I ligi. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie Stal zdominowała drugą połowę i zwyciężyła 3-0.

Mecz Stal Rzeszów - Górnik Łęczna: Relacja

Dziś na Stadionie Stal odbył się emocjonujący pojedynek piłkarski pomiędzy drużynami Stal Rzeszów oraz Górnik Łęczna. Mecz odbył się w ramach 16. kolejki I Ligi. Ostatecznie, gospodarze zdołali pokonać gości 3-0, zyskując tym samym cenne trzy punkty.

Pierwsza połowa meczu była niezwykle wyrównana, a obie drużyny prezentowały wysoki poziom gry. Pomimo licznych okazji, żadna z nich nie zdołała wykorzystać swoich szans, co zaowocowało wynikiem 0-0 do przerwy.

W 49. minucie M. Gostomski z drużyny gospodarzy zdobył pierwszego gola, otwierając wynik meczu. Kolejne trafienie padło w 69. minucie, kiedy K. Łysiak podwyższył prowadzenie Stali Rzeszów, dając swojej drużynie przewagę 2-0.

Emocje sięgały zenitu w samej końcówce spotkania, gdy A. Da Silva zapewnił zwycięstwo swojej drużynie, strzelając trzecią bramkę w doliczonym czasie gry.

Gospodarze mieli trzy żółte kartki, którymi ukarani zostali J. Diaz, S. Lyczko oraz W. Klos. Z kolei goście otrzymali jedną żółtą kartkę, którą zasłużył się S. Cisse.

Ostatecznie, mecz zakończył się niezwykle burzliwie, gdyż w ostatnich minutach gry czerwoną kartkę zobaczył zawodnik Górnika Łęczna, M. Gostomski.

Następne spotkania dla drużyny Stal Rzeszów to pojedynki z Polonią Warszawa, Wisłą Kraków oraz Odrą Opole. Z kolei Górnik Łęczna zmierzy się z zespołami Tychy 71, Wisłą Kraków oraz Arką Gdynia.