Ruch Chorzów kontra Górnik Łęczna, wynik meczu 1-1

Ruch Chorzów kontra Górnik Łęczna wynik meczu 1-1. Dnia 2022-08-11 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 5 pomiędzy Ruch Chorzów a Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie spotkania między Ruch Chorzów a Górnik Łęczna wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: K. Kasolik 20' 1-0 E. Kryeziu 81' 1-1

Żółte kartki Ruch Chorzów: D. Szczepan 23' J. Piatek 40' F. Nawrocki 84' R. Szywacz 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: K. Turek 68' P. Pierzak 89'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny arbiter meczu - S. Krasny. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Ruch Chorzów stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Gornik Zabrze a Górnik Łęczna podejmie Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz Arka Gdynia.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi poczynania, które startują w lidze I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny z tej ligi oraz zawodnicy jak D. Szczepan K. Turek nieustannie gwarantują fantastycznym sympatykom mnóstwo emocji. Zmagania między drużynami bywają niezwykle zajadłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to spotkania drętwe. Natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Ruch Chorzów i Górnik Łęczna jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.