Mecz Górnik Łęczna - Chrobry Głogów zakończony wynikiem 3-1 na stadionie Bogdanka Arena

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów, wynik końcowy 3-1. W dniu 2023-08-11 16:00 na obiekcie sportowym Bogdanka Arena rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna i Chrobry Głogów.

Pierwsza połowa meczu między Górnik Łęczna a Chrobry Głogów zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: P. Żyra 35' 1-0 E. Kryeziu 54' 2-0 M. Roginić 56' 3-0 R. Wolsztyński 74' 3-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: J. De Amo 45' M. Kozak 50' D. Dziwniel 87'

Żółte kartki Chrobry Głogów: S. Bartlewicz 66'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny sędzia meczu to R. Rzucidło. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Łęczna zmierzy się już z Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Znicz Pruszków a Chrobry Głogów z Polonia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Tychy 71.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi pasjonujące poczynania ligi I Liga. Składające się z utalentowanych napastników oraz obrońców futbolowe zespoły i piłkarze jak J. De Amo S. Bartlewicz wielokrotnie sprawiają pierwszorzędnym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Walki między graczami ligowymi bywają niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się, że spotkania nas nudzą. Natrafiamy na idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, przeglądać mecze futbolowe ligi I Liga i śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak Górnik Łęczna oraz Chrobry Głogów w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Bogdanka Arena.