Dnia 2022-02-26 16:30 odbyło się spotkanie między Górnik Łęczna i Stal Mielec - wynik końcowy 2-0

Górnik Łęczna - Stal Mielec 2-0. Dnia 2022-02-26 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 23 pomiędzy Górnik Łęczna a Stal Mielec.

Pierwsza połowa meczu między Górnik Łęczna a Stal Mielec zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: J. Gol 23' 1-0 D. Gąska 32' 2-0 J. Eyenga-Lokilo

Żółte kartki Górnik Łęczna: Janusz Gol 52' Jason Lokilo 80' Bartosz Rymaniak 84'

Żółte kartki Stal Mielec: Mateusz Żyro 84'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Górnik Łęczna stawi czoła Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Legia Warszawa. Kolejno natomiast Stal Mielec zmierzy się z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Radomiak Radom.

Mnóstwo kibiców śledzi ciekawe poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Ciekawe drużyny futbolowe i piłkarze jak Janusz Gol Mateusz Żyro nierzadko zagwarantowały swoim wiernym entuzjastom futbolu mnóstwo przeżyć. Niesamowite zmagania między graczami bywają bardzo zagorzałe, rzadko bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych ioglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Górnik Łęczna i Stal Mielec oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Górnik.