Na obiekcie GKS Stadium miał miejsce mecz między Raków Częstochowa i Górnik Łęczna - wynik końcowy 2-1

Po pierwszej połowie meczu między Raków Częstochowa a Górnik Łęczna wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-04-24 13:00 na obiekcie sportowym GKS Stadium odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa i Górnik Łęczna.

Gole strzelali: Ivi López 32' 1-0 Tomáš Petrášek 40' 2-0 Jason Lokilo 71' 2-1 Damian Gąska

Żółte kartki Raków Częstochowa: Patryk Kun 45' Ivi López 78' Marcin Cebula 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Szymon Drewniak 57' Bartłomiej Kalinkowski 65'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Raków Częstochowa stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i Zaglebie Lubin a Górnik Łęczna podejmie Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Jagiellonia.

Fani śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Patryk Kun Szymon Drewniak niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym miłośnikom futbolu mnóstwo przeżyć. Wielokrotnie obserwujemy zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule, które dodają pikanterii całemu widowisku. Wspaniałe potyczki między piłkarzami są bezkompromisowe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to mecze statyczne. Zachęcamy, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Raków Częstochowa i Górnik Łęczna jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, GKS Stadium.