Spotkanie Górnik Łęczna - Lechia Gdansk, wynik 0-4

Górnik Łęczna - Lechia Gdansk, wynik końcowy 0-4.

Po pierwszej połowie spotkania między Górnik Łęczna i Lechia Gdansk wynik wynosił 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-4.

W dniu 2021-09-24 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 9. Zmierzyły się Górnik Łęczna i Lechia Gdansk.

Gole strzelali: L. Zwolinski 41' 0-1 M. Gajos F. Paixao 44' 0-2 Conrado K. Sezonienko 56' 0-3 F. Paixao F. Paixao 72' 0-4

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Wedrychowski 30' J. Gol 33' J. Gol 35'

Żółte kartki Lechia Gdansk: M. Nalepa 53' K. Sezonienko 57'

Czerwone kartki Górnik Łęczna: J. Gol 35'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny arbiter spotkania to Damian Sylwestrzak, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Piast Gliwice natomiast Lechia Gdansk zmierzy się z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Gornik Zabrze.

Kibice z entuzjazmem śledzą potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo M. Wedrychowski M. Nalepa stale gwarantują swoim miłośnikom piłki nożnej wiele emocji. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, przechodzące do historii asysty i gole, które zapewniają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Cieszące oko walki między drużynami są nader nieustępliwe, rzadko bywa, że mecze przynudzają. Dlatego więc warto śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Górnik Łęczna i Lechia Gdansk z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Górnik.