Mecz Podbeskidzie vs Górnik Łęczna zakończony wynikiem 1-1

Podbeskidzie vs Górnik Łęczna, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Podbeskidzie a Górnik Łęczna zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-09-22 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Podbeskidzie oraz Górnik Łęczna.

Gole strzelali: M. Janota 43' 1-0 P. Starzyński 52' 1-1

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Sitek 62'

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Pawlik 60' P. Zyra 81'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia spotkania - P. Urban. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Podbeskidzie stawi czoła Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa oraz Stal Rzeszów a Górnik Łęczna z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Lechia Gdansk.

Wierni kibice futbolu z zapałem śledzą bardzo ciekawe poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe oraz piłkarze jak M. Sitek M. Pawlik nieprzerwanie zapewniają wyśmienitym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Cieszące oko walki pomiędzy graczami z ligi są nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, iż są to spotkania drętwe. Regularnie zdarzają się ostre faule, książkowe asysty oraz gole, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi I Liga oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Podbeskidzie i Górnik Łęczna oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.