Na obiekcie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka dnia 2023-02-10 17:00 miał miejsce mecz Sandecja Nowy Sącz kontra Górnik Łęczna: wynik końcowy 3-0

Dnia 2023-02-10 17:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Sandecja Nowy Sącz oraz Górnik Łęczna.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i Górnik Łęczna zakończyła się 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: T. Boczek 28' 1-0 K. Słaby 38' 2-0 J. Wróbel 70' 3-0

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: J. Wrobel 49' E. Maissa Fall 83'

Żółte kartki Górnik Łęczna: E. Kryeziu 46' P. Pierzak 52' M. Biernat 53'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Lewandowski. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Odra Opole a Górnik Łęczna z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Pogoń Siedlce.

W dzisiejszych czasach fani z entuzjazmem śledzą pasjonujące poczynania ligi I Liga. Liczące się drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak przykładowo J. Wrobel E. Kryeziu niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym sympatykom wiele przeżyć. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają zaciekłe, nie często bywa koniec końców, że spotkania nas nudzą. Obserwujemy książkowe gole czy asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. Z tego powodu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Sandecja Nowy Sącz i Górnik Łęczna oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.

Ciekawy artykuł o koszykówce 3x3 czeka na Ciebie - Sprawdź link!