Na stadionie Stadion Górnik dnia 2022-08-14 13:00 odbyło się spotkanie Górnik Łęczna - Arka Gdynia zakończone wynikiem 1-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Górnik Łęczna a Arka Gdynia wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2022-08-14 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Górnik Łęczna a Arka Gdynia.

Gole strzelali: M. Biernat 16' 1-0 Omran Haydary 37' 1-1 K. Czubak 78' 1-2

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Biernat 71'

Żółte kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pskit. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Łęczna zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Odra Opole i Arka Gdynia natomiast Arka Gdynia zmierzy się z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Górnik Łęczna.

Liczni kibice śledzą potyczki w lidze I Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze jak M. Biernat wielokrotnie sprawiają kapitalnym sympatykom wiele wrażeń. Systematycznie obserwujemy wspaniałe asysty i gole, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się definitywnie, że są to spotkania mało interesujące. Warto więc przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi I Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Górnik Łęczna i Arka Gdynia z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Górnik.