Mecz Wisla Plock vs Górnik Łęczna, wynik końcowy 3-1

Wisla Plock vs Górnik Łęczna, wynik końcowy 3-1.

Po pierwszej połowie meczu między Wisla Plock a Górnik Łęczna wynik to 3-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2022-03-06 11:30 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą Wisla Plock i Górnik Łęczna.

Gole strzelali: Mateusz Szwoch 10' 1-0 Damian Rasak Damian Gąska 22' 1-1 Janusz Gol Rafał Wolski 30' 2-1 Jakub Rzeźniczak Łukasz Sekulski 42' 3-1 Rafał Wolski

Żółte kartki Wisla Plock: Jakub Rzeźniczak 63' Damian Zbozień 86'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Janusz Gol 30' Damian Gąska 72'

Czerwone kartki Wisla Plock: Łukasz Sekulski 68'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia meczu - Tomasz Wajda, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Wisla Plock zmierzy się już z Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Pogon Szczecin.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów śledzi fascynujące poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Jakub Rzeźniczak Janusz Gol wielokrotnie zapewniły fantastycznym fanom mnóstwo wspaniałych emocji. Nieustannie zdarzają się nieczyste sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, wspaniałe asysty i gole, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Walki między drużynami piłkarskimi są zagorzałe, nie często okazuje się, że są to spotkania mało interesujące. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać spotkania sportowe ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Wisla Plock i Górnik Łęczna w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.