Na obiekcie Stadion Miejski dnia 2023-03-13 17:00 miało miejsce spotkanie Arka Gdynia kontra Górnik Łęczna: wynik 0-1

Arka Gdynia kontra Górnik Łęczna, wynik 0-1. Dnia 2023-03-13 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Arka Gdynia i Górnik Łęczna.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Arka Gdynia a Górnik Łęczna zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: M. Kozak 19' 0-1

Żółte kartki Arka Gdynia: S. Milewski 53' J. Gol 55'

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Biernat 32'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Rasmus. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Arka Gdynia stanie naprzeciw GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i ŁKS Łódź.

Fani piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą poczynania w lidze I Liga. Ciekawe futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak m.in. S. Milewski M. Biernat wielokrotnie zagwarantowały kapitalnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Interesujące zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi bywają nader zażarte, rzadko bywa ostatecznie, że są to zmagania mało interesujące. Ustawicznie obserwujemy bezlitosne faule, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc oglądać mecze futbolowe ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Arka Gdynia i Górnik Łęczna i ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.