Dnia 2023-03-18 14:00 odbył się mecz Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice zakończony wynikiem 0-0

Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice zakończony wynikiem 0-0. Dnia 2023-03-18 14:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 24. Zmierzyły się Górnik Łęczna oraz Chojniczanka Chojnice.

Pierwsza połowa spotkania między Górnik Łęczna oraz Chojniczanka Chojnice zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Dziwniel 17' S. Cisse 35' L. Szramowski 90'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: A. Ryczkowski 65' P. Tuszynski 75' M. Mikolajczyk 84' M. Jakobowski 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny sędzia meczu - Ł. Szczech. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna stawi czoła Odra Opole, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz ŁKS Łódź natomiast Chojniczanka Chojnice z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Podbeskidzie.

Dzisiaj wierni fani piłki nożnej śledzą interesujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Mocne drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze jak D. Dziwniel A. Ryczkowski nierzadko zagwarantowały swoim stałym miłośnikom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe walki między piłkarzami bywają niezwykle zagorzałe, rzadko zdarza się, że spotkania nudzą kibica. Zdarzają się widowiskowe asysty oraz bramki, brutalne sytuacje z faulem, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Warto więc śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Górnik Łęczna oraz Chojniczanka Chojnice w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Górnik.