Mecz Górnik Łęczna kontra Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 2-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Górnik Łęczna oraz Puszcza Niepołomice wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2022-11-13 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 18 pomiędzy Górnik Łęczna a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: L. Solowiej 55' 1-0 S. Cisse 58' 2-0 D. Dziwniel J. Serafin 87' 2-1 J. Serafin 90' 2-2

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Biernat 38'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Solowiej 23' W. Hajda 37'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Resovia Rzeszów a Puszcza Niepołomice z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice.

Wierni fani piłki nożnej śledzą ekscytujące poczynania ligi I Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak M. Biernat L. Solowiej nieustannie sprawiają fantastycznym sympatykom mnóstwo pozytywnych emocji. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami bywają bardzo zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to spotkania nie warte uwagi. Obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy, żeby oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Górnik Łęczna oraz Puszcza Niepołomice w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Górnik.