Mecz Górnik Łęczna - Legia Warszawa, wynik 0-1

Dnia 2022-03-11 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna i Legia Warszawa.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Górnik Łęczna a Legia Warszawa wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: M. Rosołek 67' 0-1 M. Johansson

Żółte kartki Górnik Łęczna: Damian Gąska 60' Szymon Drewniak 78'

Żółte kartki Legia Warszawa: Mattias Johansson 38' Jurgen Çelhaka 42'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny sędzia spotkania to Szymon Marciniak, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Górnik Łęczna stawi czoła Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Piast Gliwice natomiast Legia Warszawa zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Lechia Gdansk.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo fanów piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzi poczynania w lidze Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych napastników oraz obrońców zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Damian Gąska Mattias Johansson niejednokrotnie zagwarantowały własnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się ostre faule kończące się żółtym kartonikiem, wyśmienite asysty i bramki, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się bardzo zajadłe, nie często bywa definitywnie, iż są to potyczki nie warte uwagi. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych,oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Górnik Łęczna oraz Legia Warszawa oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Górnik.