Spotkanie Jagiellonia kontra Górnik Łęczna zakończone wynikiem 1-2

W dniu 2021-12-04 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 17 pomiędzy Jagiellonia a Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Jagiellonia a Górnik Łęczna wynik to 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: D. Gąska 1' 0-1 J. Eyenga-Lokilo D. Gąska 29' 0-2 Israel Puerto 81' 1-2 M. Pospíšil

Żółte kartki Jagiellonia: Błażej Augustyn 89' Michał Pazdan 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Szymon Drewniak 86'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Krasny. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Jagiellonia stawi czoła Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Nieciecza natomiast Górnik Łęczna z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Warta Poznań.

Bardzo często mnóstwo kibiców śledzi starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Błażej Augustyn Szymon Drewniak nierzadko zagwarantowały kapitalnym sympatykom wiele przeżyć. Zmagania pomiędzy graczami są nader zaciekłe, rzadko zdarza się koniec końców, iż widowiska nie są interesujące. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul, przechodzące do historii bramki czy asysty, które dodają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać mecze piłkarskie ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Jagiellonia i Górnik Łęczna i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.