Cracovia Krakow vs Górnik Łęczna, wynik spotkania 0-2

Cracovia Krakow vs Górnik Łęczna, wynik 0-2. W dniu 2021-12-12 11:30 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 18 pomiędzy Cracovia Krakow a Górnik Łęczna.

Pierwsza połowa meczu między Cracovia Krakow a Górnik Łęczna zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-2.

 

Gole strzelali: Bartosz Śpiączka 27' 0-1 Jason Lokilo Bartosz Śpiączka 41' 0-2 Damian Gąska

Żółte kartki Cracovia Krakow: Luis Rocha 67' Rivaldinho 69'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Bartosz Śpiączka 36' Alejandro Serrano 64' Kryspin Szczesniak 69'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Cracovia Krakow stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Lechia Gdansk a Górnik Łęczna podejmie Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Slask Wroclaw.

Wierni kibice śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Utalentowane drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Luis Rocha Bartosz Śpiączka raz za razem sprawiają pierwszorzędnym entuzjastom wiele wspaniałych wrażeń. Wielokrotnie natrafiamy na brutalne sytuacje na faul, książkowe asysty oraz bramki, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zmagania między drużynami ligowymi są nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że są to widowiska statyczne. To też warto oglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Cracovia Krakow i Górnik Łęczna oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.