Górnik Łęczna kontra Nieciecza, wynik meczu: 2-1

 

Po pierwszej połowie spotkania między Górnik Łęczna a Nieciecza wynik to 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-04-23 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz ligi I Liga kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Górnik Łęczna i Nieciecza.

Gole strzelali: M. Kozak 13' 1-0 S. Krykun 31' 2-0 D. Dziwniel A. Trubeha 56' 2-1 W. Biedrzycki

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Dziwniel 78' M. Kozak 88' K. Podlinski 90'

Żółte kartki Nieciecza: A. Dombrovskiy 47' N. Tekijaski 52' A. Radwanski 57'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Górnik Łęczna stawi czoła Tychy 71, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i SKRA Częstochowa natomiast Nieciecza z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów śledzi bardzo ciekawe poczynania ligi I Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie i piłkarze jak D. Dziwniel A. Dombrovskiy nader często zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami ligowymi są bardzo zażarte, nie często okazuje się, iż są to mecze drętwe. Obserwujemy nieczyste faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi I Liga. Udział takich znanych zespołów jak Górnik Łęczna oraz Nieciecza z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Górnik.