Nieciecza - Górnik Łęczna, wynik meczu - 2-2

W dniu 2022-09-17 18:00 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Nieciecza i Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Nieciecza a Górnik Łęczna wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 2-2.

 

Gole strzelali: D. Gąska 33' 0-1 S. Krykun 37' 0-2 T. Poznar 56' 1-2 T. Poznar 72' 2-2

Żółte kartki Nieciecza: M. Grabowski 37' B. Kukulowicz 68' A. Radwanski 70' B. Farbiszewski 86' W. Biedrzycki 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: V. Lykhovydko 45' E. Kryeziu 62' M. Biernat 73' D. Dziwniel 83'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny arbiter meczu to P. Lasyk. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Nieciecza zmierzy się już z Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow a Górnik Łęczna podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i SKRA Częstochowa.

Liczna grupa fanów śledzi potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak M. Grabowski V. Lykhovydko stale gwarantują wyborowym sympatykom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami bywają zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to spotkania drętwe. Systematycznie obserwujemy bezwzględne faule, zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują wspaniałe wrażenia z meczu. Warto więc oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Nieciecza i Górnik Łęczna jak ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.