Dnia 2023-05-06 18:00 odbyło się spotkanie między Górnik Łęczna oraz Podbeskidzie - 3-3

Górnik Łęczna kontra Podbeskidzie, wynik 3-3.

Pierwsza połowa meczu między Górnik Łęczna i Podbeskidzie zakończyła się 1-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-3.

W dniu 2023-05-06 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 30 pomiędzy Górnik Łęczna a Podbeskidzie.

Gole strzelali: D. Mikołajewski 5' 0-1 P. Pierzak 24' 1-1 Goku Román 39' 1-2 E. Kryeziu 47' 2-2 M. Sitek 52' 2-3 D. Tkacz 67' 3-3

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Pawlik 30' M. Biernat 59' M. Kozak 90'

Żółte kartki Podbeskidzie: D. Mikolajewski 41' M. Janota 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny arbiter spotkania - T. Musial. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Górnik Łęczna stawi czoła SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów natomiast Podbeskidzie zmierzy się z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow oraz Sandecja Nowy Sącz.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców śledzi potyczki w lidze I Liga. Liczące się futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak M. Pawlik D. Mikolajewski niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, spektakularne asysty oraz gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Niesamowite potyczki między zawodnikami zdarzają się nieustępliwe, rzadko bywa jednoznacznie, iż potyczki przynudzają. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Górnik Łęczna i Podbeskidzie z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Górnik.