Na obiekcie Stadion Górnik dnia 2023-03-05 11:40 odbyło się spotkanie Górnik Łęczna vs Ruch Chorzów zakończone wynikiem 1-1

Górnik Łęczna vs Ruch Chorzów, wynik 1-1. W dniu 2023-03-05 11:40 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna oraz Ruch Chorzów.

Pierwsza połowa meczu między Górnik Łęczna a Ruch Chorzów zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: K. Podlinski 21' 1-0 S. Krykun S. Kobusinski 61' 1-1 D. Szczepan

Żółte kartki Górnik Łęczna:

Żółte kartki Ruch Chorzów: D. Szczepan 14' P. Baranowski 44' R. Szywacz 81'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Główny sędzia meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Górnik Łęczna zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Odra Opole natomiast Ruch Chorzów z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza.

Mnóstwo kibiców z dużym entuzjazmem śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi D. Szczepan nieraz zaserwowały swoim miłośnikom mnóstwo przeżyć. Regularnie trafiamy na ostre sytuacje na faul, wyjątkowe bramki oraz asysty gwarantujące smaczku całemu widowisku. Niesamowite zmagania między zawodnikami bywają bardzo zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, że są to zmagania nużące. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi I Liga oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Górnik Łęczna i Ruch Chorzów jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Górnik.