Mecz Nieciecza - Górnik Łęczna, wynik końcowy 1-1

Nieciecza - Górnik Łęczna, wynik końcowy 1-1. W dniu 2021-11-21 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 15 pomiędzy Nieciecza a Górnik Łęczna.

Pierwsza połowa spotkania między Nieciecza a Górnik Łęczna zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: Piotr Wlazło 38' 1-0 Jason Lokilo 77' 1-1 Alejandro Serrano

Żółte kartki Nieciecza: Piotr Wlazło 64' Bartlomiej Kukułowicz 81'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Przemysław Banaszak 22' Przemysław Banaszak 34'

Czerwone kartki Nieciecza: Nemanja Tekijaški 4'

Czerwone kartki Górnik Łęczna: Przemysław Banaszak 34'

Sędzią głównym tego spotkania był T. Wajda. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Nieciecza stanie naprzeciw Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Pogon Szczecin natomiast Górnik Łęczna podejmie Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz Jagiellonia.

Mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe drużyny z tej ligi oraz zawodnicy jak Piotr Wlazło Przemysław Banaszak raz za razem serwują fantastycznym kibicom wiele emocji. Przyciągające uwagę potyczki między zawodnikami z ligi okazują się bardzo zaciekłe, nie często bywa, iż są to potyczki nużące. Ustawicznie trafiamy na spektakularne asysty i gole, ostre faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać spotkania sportowe ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Nieciecza i Górnik Łęczna w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.