Dnia 2022-11-04 19:30 na obiekcie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbyło się spotkanie pomiędzy Wisla Krakow i Górnik Łęczna zakończone wynikiem 1-2

Dnia 2022-11-04 19:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Wisla Krakow a Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Wisla Krakow i Górnik Łęczna wynik to 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: Ł. Grzeszczyk 16' 0-1 D. Szot 44' 1-1 S. Krykun 61' 1-2

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Lasicki 11' D. Szot 45' V. Basha 48' K. Duda 82'

Żółte kartki Górnik Łęczna: L. Grzeszczyk 13' D. Zbozien 80' D. Gaska 81'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia spotkania to J. Przybył. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Wisla Krakow stawi czoła Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów natomiast Górnik Łęczna z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Sandecja Nowy Sącz.

Wierni kibice śledzą ciekawe potyczki w lidze I Liga. Ciekawe zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak m.in. I. Lasicki L. Grzeszczyk wielokrotnie zapewniają wspaniałym entuzjastom mnóstwo niesamowitych emocji. Często obserwujemy książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne sytuacje na faul, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się zażarte, nie często bywa definitywnie, iż są to mecze drętwe. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać spotkania sportowe lubianej ligi I Liga i śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Wisla Krakow i Górnik Łęczna oraz ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.