Mecz Górnik Łęczna vs Tychy 71 zakończony wynikiem 3-2

Górnik Łęczna vs Tychy 71, wynik 3-2.

Pierwsza połowa spotkania między Górnik Łęczna oraz Tychy 71 zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Dnia 2022-10-01 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna i Tychy 71.

Gole strzelali: D. Gąska 14' 1-0 M. Biernat 81' 1-1 M. Biernat 86' 2-1 H. Sobol 90' 3-1 K. Wołkowicz 90' 3-2

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Zbozien 54' M. Biernat 87' S. Lewkot 90'

Żółte kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny arbiter meczu - P. Urban. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Górnik Łęczna stawi czoła Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Korona Kielce natomiast Tychy 71 zmierzy się z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

Dzisiaj mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi ekscytujące starcia w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak D. Zbozien raz za razem zagwarantowały fantastycznym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Obserwujemy widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule zapewniające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zmagania między piłkarzami bywają niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, iż mecze nas męczą. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi I Liga i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Górnik Łęczna oraz Tychy 71 i ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Górnik.