Dnia 2022-09-05 18:00 na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz odbyło się spotkanie ŁKS Łódź kontra Górnik Łęczna: wynik 3-2

ŁKS Łódź kontra Górnik Łęczna 3-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między ŁKS Łódź oraz Górnik Łęczna wynik to 2-1. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

W dniu 2022-09-05 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 9. Zmierzyły się ŁKS Łódź i Górnik Łęczna.

Gole strzelali: Pirulo 9' 1-0 D. Tkacz 10' 1-1 M. Kowalczyk 17' 2-1 D. Tkacz 48' 2-2 Pirulo 89' 3-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 66' M. Kowalczyk 69'

Żółte kartki Górnik Łęczna: S. Cisse 87' L. Grzeszczyk 89' M. Biernat 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Arys. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow a Górnik Łęczna podejmie Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 i Podbeskidzie.

Bardzo często liczni fani śledzą pasjonujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Uzdolnione futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak M. Dabrowski S. Cisse bardzo często zaserwowały wspaniałym miłośnikom futbolu wiele wrażeń. Potyczki między drużynami bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to potyczki nużące. Ustawicznie natrafiamy na bezwzględne faule, przechodzące do historii asysty oraz bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak ŁKS Łódź oraz Górnik Łęczna w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.