Spotkanie Górnik Łęczna vs Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 0-0

 

Pierwsza część spotkania między Górnik Łęczna a Zaglebie Sosnowiec zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2023-05-21 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy Górnik Łęczna a Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali:

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Pawlik 44'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Fabry 7'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Górnik Łęczna zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Wisla Krakow. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami i .

Dzisiaj kibice z dużym zaangażowaniem śledzą niezwykle interesujące starcia w lidze I Liga. Mocne drużyny piłkarskie i piłkarze jak M. Pawlik M. Fabry częstokroć zapewniły wyśmienitym kibicom wiele niezapomnianych emocji. Zapadające w pamięć potyczki między piłkarzami zdarzają się nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się, że są to potyczki nużące. Wielokrotnie obserwujemy zapadające w pamięć asysty i bramki, ostre faule, które dodają pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi I Liga i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Górnik Łęczna oraz Zaglebie Sosnowiec i ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Górnik.