GKS Katowice vs Górnik Łęczna, wynik spotkania: 2-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między GKS Katowice a Górnik Łęczna wynik to 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2023-04-15 18:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się mecz ligi I Liga kolejki 27 pomiędzy GKS Katowice a Górnik Łęczna.

Gole strzelali: S. Bergier 13' 1-0 S. Bergier 24' 2-0

Żółte kartki GKS Katowice: D. Dudzinski 36' M. Wasielewski 45' B. Jaroszek 65' M. Urynowicz 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Gaska 45' P. Pierzak 49' E. Kryeziu 52' M. Kozak 62' H. Sobol 82'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia spotkania - M. Jenda. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu GKS Katowice zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów a Górnik Łęczna z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 i Podbeskidzie.

Wierni fani futbolu śledzą ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Złożone z utalentowanych napastników oraz obrońców drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak D. Dudzinski D. Gaska nieustannie serwują własnym miłośnikom futbolu wiele wspaniałych przeżyć. Zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste faule, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Niesamowite potyczki między zawodnikami ligowymi zdarzają się nader zajadłe, bardzo rzadko bywa, iż widowiska nie są interesujące. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi I Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak GKS Katowice oraz Górnik Łęczna w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.