Dnia 2022-08-06 13:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Górnik Łęczna i Resovia Rzeszów - końcowy wynik 1-1

Pierwsza część spotkania pomiędzy Górnik Łęczna a Resovia Rzeszów zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-08-06 13:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy Górnik Łęczna a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: Bruno Garcia 45' 0-1 Ł. Szramowski 49' 1-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Biernat 82' P. Pierzak 90'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: D. Kubowicz 70' D. Morys 90' K. Chuchro 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia meczu - G. Kawałko. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Górnik Łęczna stanie naprzeciw Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Chojniczanka Chojnice a Resovia Rzeszów zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

Bardzo często liczni fani futbolu śledzą poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo M. Biernat D. Kubowicz nader często zapewniły wyśmienitym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są nader zagorzałe, bardzo rzadko bywa, iż są to widowiska nużące. Obserwujemy zapadające w pamięć bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Warto więc przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych orazoglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Górnik Łęczna oraz Resovia Rzeszów jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Górnik.