Mecz Górnik Łęczna kontra GKS Katowice zakończony wynikiem 2-2 dnia 2022-09-10 18:00 na stadionie Stadion Górnik

Górnik Łęczna kontra GKS Katowice wynik 2-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Górnik Łęczna a GKS Katowice wynik to 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2022-09-10 18:00 na stadionie Stadion Górnik odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Górnik Łęczna oraz GKS Katowice.

Gole strzelali: D. Gąska 23' 1-0 S. Krykun 34' 2-0 M. Kołodziejski 71' 2-1 M. Roginić 81' 2-2

Żółte kartki Górnik Łęczna: S. Lewkot 39'

Żółte kartki GKS Katowice: M. Kolodziejski 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Łęczna zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz Podbeskidzie. Kolejno natomiast GKS Katowice zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice z zapałem śledzą starcia, które startują w lidze I Liga. Liczące się zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak S. Lewkot M. Kolodziejski wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym entuzjastom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Potyczki między graczami bywają nieustępliwe, nie często bywa, iż są to potyczki nie warte uwagi. Regularnie trafiamy na bezlitosne faule, idealne bramki czy asysty zapewniające wspaniałe wrażenia z meczu. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych iprzeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Górnik Łęczna i GKS Katowice z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Górnik.