Dnia 2022-04-02 15:30 miał miejsce mecz Górnik Łęczna - Pogon Szczecin zakończony wynikiem 0-4

 

Pierwsza połowa meczu między Górnik Łęczna i Pogon Szczecin zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-4.

W dniu 2022-04-02 15:30 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna i Pogon Szczecin.

Gole strzelali: M. Fornalczyk 10' 0-1 K. Grosicki 19' 0-2 P. Parzyszek L. Zahovič 65' 0-3 M. Żurawski 69' 0-4 K. Grosicki

Żółte kartki Górnik Łęczna: Tomasz Midzierski 12' Kryspin Szczesniak 81'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Jakub Bartkowski 77'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Poland. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Górnik Łęczna stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Raków Częstochowa natomiast Pogon Szczecin z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Legia Warszawa.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi potyczki w lidze Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Tomasz Midzierski Jakub Bartkowski niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym fanom wiele niesamowitych wrażeń. Stale zdarzają się brutalne faule, idealne asysty czy gole gwarantujące wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami z ligi bywają zagorzałe, bardzo rzadko bywa, że widowiska nie są warte uwagi. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Górnik Łęczna i Pogon Szczecin i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Górnik.