Mecz Chojniczanka Chojnice vs Górnik Łęczna, wynik 2-1

 

Pierwsza połowa spotkania między Chojniczanka Chojnice i Górnik Łęczna zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-08-19 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Chojnice odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą Chojniczanka Chojnice i Górnik Łęczna.

Gole strzelali: T. Mikołajczak 29' 1-0 Ł. Grzeszczyk 44' 1-1 M. Cegiełka 88' 2-1

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Bartosiak 72'

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Dziwniel 41' K. Podlinski 47'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia meczu to L. Lewandowski. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Chojniczanka Chojnice zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Nieciecza. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i ŁKS Łódź.

Oddani fani z dużym zapałem śledzą interesujące potyczki ligi I Liga. Liczące się futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak M. Bartosiak D. Dziwniel nierzadko zagwarantowały wyborowym fanom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Walki między piłkarzami są nader zaciekłe, nie często bywa, że zmagania nas nudzą. Obserwujemy wyjątkowe asysty oraz gole, nieczyste faule gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Dlatego więc warto śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Chojniczanka Chojnice i Górnik Łęczna w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.