Dnia 2022-10-08 15:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy Podbeskidzie i Górnik Łęczna zakończone wynikiem 1-0

Dnia 2022-10-08 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Podbeskidzie a Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Podbeskidzie a Górnik Łęczna wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: K. Biliński 30' 1-0

Żółte kartki Podbeskidzie: E. Bonifacio 19' K. Welniak 78' K. Drzazga 89' M. Sitek 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Biernat 21' L. Grzeszczyk 43' V. Lykhovydko 88'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia meczu - K. Arys. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Podbeskidzie zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Górnik Łęczna podejmie SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Zaglebie Sosnowiec.

Kibice śledzą ciekawe starcia ligi I Liga. Złożone z utalentowanych obrońców oraz napastników zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak E. Bonifacio M. Biernat często zaserwowały fantastycznym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami są bardzo zagorzałe, nie często bywa, że potyczki nudzą. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać spotkania sportowe ligi I Liga i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Podbeskidzie oraz Górnik Łęczna w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.