Mecz między Górnik Łęczna i Wisla Krakow zakończony wynikiem 0-3 dnia 2023-06-03 15:30

Górnik Łęczna vs Wisla Krakow, wynik końcowy 0-3. Dnia 2023-06-03 15:30 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 34. Zmierzyły się Górnik Łęczna i Wisla Krakow.

Pierwsza połowa spotkania między Górnik Łęczna oraz Wisla Krakow zakończyła się wynikiem 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-3.

 

Gole strzelali: M. Żyro 14' 0-1 D. Szot 30' 0-2 M. Młyński 86' 0-3

Żółte kartki Górnik Łęczna: P. Pierzak 58' J. De Amo 88'

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Sapala 45' K. Duda 68'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Kwiatkowski. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Górnik Łęczna zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Wisla Krakow podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często wielu kibiców śledzi niezwykle ciekawe potyczki w lidze I Liga. Mocne drużyny piłkarskie i piłkarze jak P. Pierzak I. Sapala stale serwują wyborowym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Natrafiamy na zapadające w pamięć gole oraz asysty, nieczyste faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe potyczki między graczami bywają nieustępliwe, nie często bywa, iż mecze nas nudzą. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich oraz śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Górnik Łęczna oraz Wisla Krakow jak ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Górnik.