Mecz Resovia Rzeszów vs Górnik Łęczna na stadionie Stadion Stal: końcowy wynik 1-0

Resovia Rzeszów vs Górnik Łęczna zakończony wynikiem 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Resovia Rzeszów i Górnik Łęczna wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2023-02-24 17:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 21. Zmierzyły się Resovia Rzeszów oraz Górnik Łęczna.

Gole strzelali: B. Wasiluk 33' 1-0

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Mikulec 69'

Żółte kartki Górnik Łęczna: S. Cisse 31' D. Dziwniel 36' H. Sobol 87'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia spotkania to D. Sulikowski. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Resovia Rzeszów zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Arka Gdynia.

Coraz częściej wierni fani futbolu śledzą poczynania, które startują w lidze I Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak R. Mikulec S. Cisse często zapewniają pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami ligowymi bywają bardzo bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się, iż są to widowiska nużące. Bardzo często obserwujemy nieczyste faule, przepiękne gole i asysty, które dodają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić widowiska piłkarskie znakomitej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Resovia Rzeszów i Górnik Łęczna jak ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Stal.