Mecz Górnik Łęczna vs Jagiellonia, wynik 0-1

Dnia 2022-05-21 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 34 pomiędzy Górnik Łęczna a Jagiellonia.

Po pierwszej połowie spotkania między Górnik Łęczna i Jagiellonia wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: Jesús Imaz 86' 0-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: Bartłomiej Kalinkowski 49' Jason Lokilo 51' Gérson 61' Kryspin Szczesniak 82'

Żółte kartki Jagiellonia: Jesús Imaz 10' Oliwier Wojciechowski 72' Michał Nalepa 89'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Patryk Gryckiewicz, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Górnik Łęczna stawi czoła , następne spotkania z drużynami i a Jagiellonia z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni kibice śledzą interesujące potyczki ligi Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły i zawodnicy jak Bartłomiej Kalinkowski Jesús Imaz raz za razem zapewniły wyborowym miłośnikom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Potyczki między graczami z ligi są niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się definitywnie, że spotkania nie są warte uwagi. Nieprzerwanie obserwujemy nieczyste faule, wyjątkowe bramki oraz asysty gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Udział takich zespołów jak Górnik Łęczna i Jagiellonia z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Górnik.