Mecz Górnik Łęczna kontra Resovia Rzeszów na obiekcie Bogdanka Arena - wynik 3-1

Górnik Łęczna kontra Resovia Rzeszów, wynik końcowy 3-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Górnik Łęczna i Resovia Rzeszów wynik wynosił 3-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2023-09-18 16:00 na stadionie Bogdanka Arena rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna oraz Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: K. Podliński 33' 1-0 A. Deja 38' 2-0 E. Kryeziu 43' 3-0 M. Bondarenko 90' 3-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: L. Klemenz 16' M. Grabowski 82' F. Janaszek 84'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: M. Bondarenko 35' M. Urynowicz 42'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Rasmus. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Górnik Łęczna stanie naprzeciw Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Lechia Gdansk a Resovia Rzeszów z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Tychy 71.

Dzisiaj fani futbolu śledzą ekscytujące starcia, które startują w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze jak L. Klemenz M. Bondarenko systematycznie sprawiają pierwszorzędnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się zajadłe, nie często bywa koniec końców, że mecze męczą. Nieprzerwanie obserwujemy przepiękne asysty oraz gole, nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika dodające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Warto więc oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Górnik Łęczna i Resovia Rzeszów w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Bogdanka Arena.