Mecz Warta Poznań kontra Górnik Łęczna zakończony wynikiem 1-1 dnia 2022-02-06 11:30

Warta Poznań kontra Górnik Łęczna 1-1.

Pierwsza połowa spotkania między Warta Poznań i Górnik Łęczna zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-02-06 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Warta Poznań i Górnik Łęczna.

Gole strzelali: Bartosz Śpiączka 57' 0-1 Jason Lokilo Adrian Lis 90' 1-1 Łukasz Trałka

Żółte kartki Warta Poznań: Jedrzej Grobelny -5' Łukasz Trałka 38'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Bartosz Śpiączka 5' Daniel Dziwniel 23'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny arbiter meczu to Sebastian Krasny, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Warta Poznań zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Jagiellonia. Kolejno natomiast Górnik Łęczna podejmie Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Stal Mielec.

Coraz częściej liczni kibice śledzą interesujące starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Utalentowane drużyny futbolowe i zawodnicy jak Jedrzej Grobelny Bartosz Śpiączka nieustannie zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom wiele emocji. Regularnie obserwujemy bezwzględne faule, książkowe sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami piłkarskimi bywają nader bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to spotkania nudne. Z tego powodu warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa. Warta Poznań i Górnik Łęczna jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.