Górnik Łęczna kontra Chrobry Głogów, wynik meczu: 0-2

W dniu 2022-10-30 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna oraz Chrobry Głogów.

Pierwsza połowa spotkania między Górnik Łęczna i Chrobry Głogów zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: S. Steblecki 76' 0-1 R. Wolsztynski R. Wolsztynski 88' 0-2

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Tkacz 85'

Żółte kartki Chrobry Głogów: P. Mucha 41' J. Kuzdra 64' M. Bougaidis 69'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Górnik Łęczna stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Puszcza Niepołomice natomiast Chrobry Głogów podejmie Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów.

Liczni fani śledzą pasjonujące poczynania, które startują w lidze I Liga. Liczące się drużyny futbolowe oraz piłkarze jak D. Tkacz P. Mucha raz za razem zaserwowały własnym entuzjastom futbolu wiele przeżyć. Systematycznie natrafiamy na bezwzględne faule, wspaniałe asysty i gole dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć zmagania między graczami bywają zagorzałe, nie często okazuje się koniec końców, że są to mecze nużące. Zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Górnik Łęczna i Chrobry Głogów i ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Górnik.